Header Ads

header ads

Ücretsiz Revoltify Blogger Teması

Blogger kullanan arkadaşlar için bir birinden kaliteli ve ücretsiz temalara yer vermeye devam ediyorum. Blogunuzun görünümünü bu ücretsiz blogger temaları sayesinde değiştirebilirsiniz.
Mobil uyumlu blogger temaları : Bağlantılarını paylaştığım tema mobil uyumludur. Telefon ve tablet gibi cihazlar için mobil versiyonları bulunan temalardır.
Blogger halihazırda farklı tema seçenekleri sunuyor olsa da bu temalar yerine daha profesyonel bir görünüme sahip olan temaları tercih etmenizin daha doğru olacağını düşünüyorum. Blogger’ın kullanıma sunduğu tema seçeneği hem kısıtlı hem de hep birbirine benzeyen ve biraz basit kalan temalar.

Revoltify Blogger Teması

Paylaşacağım temanın ismi Revoltify. Oldukça şık ve minimalist bir blogger teması. Sağ bölümde sidebar yer alıyor. Footer bölümünde üç sütunlu bir yapıya sahip. Sidebar bölümünde sosyal medya hesaplarınıza bağlantı vermeniz mümkün. Yine burada yer alan bileşen sayesinde son yazılar ve yorumlar sekmeli şekilde gösterebilirsiniz. Temaya reklamları kolayca eklemeniz için kullanabileceğiniz bileşenler de eklenmiş durumda.

Yorum Gönder

0 Yorumlar